RDC Polog

Kontakti ynë

Tel: +389 044 511 958
Fax: 
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.

Informacione të përgjithshme

rr. Njegosheva nr. 2
1200 Tetovë, R.Maqedoni
Contact us

Ne me të vërtetë kujdeset për atë që ne bëjmë. Ne do të donim për të dëgjuar komentet tuaja në lidhje me punën tonë, sugjerimet tuaja, dhe atë që ju nuk më pëlqen kështu që ne mund të punojnë në fiksimin e tij.

Komunat e rajonit

RDC Polog Contact

Adresa:
Njegosheva Nr. 2 Tetovo 1200 Macedonia

Telefoni: +389 044 511 958

http://www.rdcpolog.mk

Formulari i kontaktit

Dërgoni email. Të gjitha fushat me * janë të domosdoshme.